Zobacz skrót meczu Olimpii z Radomiakiem (video)

Zapraszamy do obejrzenia skrótu video po meczu 6. kolejki II ligi, w którym Olimpia Zambrów zmierzyła się na własnym stadionie z Radomiakiem Radom. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

28 komentarze na temat artykułu “Zobacz skrót meczu Olimpii z Radomiakiem (video)

 1. Heja. Super wiadomość, że można znowu komunikować się z kibicami na stronie klubu. Zacznę od tego, czy pojawił się stoper na treningu w poniedziałek? Pan Majak mógłby dać znać, jaki ma pomysł na rozwiązania w ofensywie, bo było licho w weekend.
  Fajnie by było, gdyby klub przedstawił swoje plany w zakresie trenera i pozostałych wzmocnień.
  Idealnie by było, żeby powstał czat i moglibyśmy porozmawiać z władzami, zawodnikami (chyba mnie poniosło ;-))
  Generalnie to chcę przekazać chłopakom, że trzymamy z nich kciuki.
  P.S. Kondziu my Cię dopilnujemy, więc nie nawal.

  • też się ciesze można sobie wreszcie wymienić zdania o naszym klubie na naszej stronie a nie na jakichś portalach sportowych
   co do czatu no to fajnie by było Chociaż RAZ na tydzień rzobic chociaż 30 min czat władz klubu i trenera z nami kibucami kilka pytań kilka odpowiedzi i koniec
   jeszcze raz podkreśle że bardzo się ciesze że możemy TU spowrotem komentować

 2. Wiadomość do władz Olimpii. Wyp…… z Zambrowa. Wykorzystaliście nieświadomość ludzi. Nie szanujecie piłkarzy, trenerów, działaczy. Nie było Was i jakoś sobie klub radził. Do piłki trzeba mieć serce, pieniądze to nie wszystko.

 3. Może ktoś napisać 2 słowa, co się stało i co się dzieje w klubie? Wzmocnień nie widać. Odblokowano nam możliwość komentowania. Admin ‚puszcza’ komentarze nt. władz ZKS. Chyba nie jest różowo.
  Proszę o jakąkolwiek informację ze strony klubu.

 4. Nie ma już wątpliwości. Spółka zawinęła się razem z Majakiem, a stowarzyszenie próbuje ratować klub.

  Natalia Głowacka i Konrad Gołaszewski. Te osoby musimy zapamiętać. Jak stowarzyszeniu nie uda się wyprostować spraw ZKS-u to będą oni grabarzami klubu z 63-letnią tradycją.

  Z drugiej strony odpowiednie służby powinny zająć się tymi ludźmi.

  Życzę powodzenia ludziom, którzy teraz ratują klub. Dajcie znać, co potrzebujecie to może my jako kibice coś wskuramy.
  2 miesiące temu złożyłem zapytania ofertowe do Mlekovity i Kampanii Piwowarskiej (marka „Żubr”) i niestety bez odzewu.

  Podsumowując, rozum podpowiadał, że pani w klapkach zwinie się, a klub jest jej potrzebny do innych celów. Łudziłem się jak wielu z nas.

  P.S. W tym momencie podpisuję się pod komentarzami Fana 2 i Piotra! Wypad i nie pokazywać się w ZAMBROWIE.

  • o ja nie moge jakie jaja
   ciekawe po co jej konkretnie tej mendzie parszywej był nasz klub
   Greg może Mlekovita i Żubr nie odpisały ci bo nie masz pełnomocnictwa klubu jak byś dostał pozwolenie klubu na wypowiadanie się w ich imieniu to może by było inaczej a może trzeba sie do nich przejechać osobiście ??
   trzeba działać i to szybko musimy jakoś uratować nasz klub tu nie ma żartów wszystkie ręce na pokład panowie

 5. Pytanie zasadnicze: kto do takiej sytuacji dopuścił? Dlaczego dawny Zarząd (i miasto) zgodziły się na sprzedaż klubu nikomu nieznanej spółce (brak jakiejkolwiek informacji na stronie miasta i klubu), a jeśli spółka o marnej (jeśli nie bardzo marnej) reputacji była znana władzom klubu i miasta, to są oni w pełni współodpowiedzialni zaistniałej sytuacji! Kwestia zasadnicza: jak została skonstruowana umowa, bo jeśli nie ma żadnych gwarancji, to po raz kolejny wyjdzie tylko prymitywne myślenie, nieumiejętność podejmowania jakichkolwiek profesjonalnych decyzji i tak naprawdę chowanie głowy w piasek (wychodzi na to, że jednak w beton) przez poprzedni Zarząd. Klub był własnością miasta, a więc nie tylko kibiców, ale wszystkich jego mieszkańców, a nie prywatnym folwarkiem kliki pseudodziałaczy!

 6. Oszukała nas wszystkich !!!!! kibiców oraz członków ZKS-u !!!!! Jest umowa sporządzona między miastem a spółką i powinna P.prezes ponieść konsekwencję karną !!!! ja jako członek uwierzyłem P. Głowackiej na walnym zebraniu jak i wszystcy członkowie ZKS-u ale wyszło co innego, takich ludzi powinno dopuszczać do piłki nożnej!!!!! niech zmywają gary i pucują samochody !!!!!!

 7. Kondziu dobrze zapowiadający się młody były bramkarz Olimpii (wcześniej jego tata godnie reprezentował tez barwy Olimpii) a tu taka wtopa na cały Zambrów szokkkk…Będziemy Pamiętać !!!

 8. Pan pseudo trener Gołasz…. niech się nie pojawia w Zambrowie. Wszystkim naiwnym głosującym na walnym ‚za’ też dziękujemy. Olimpii potrzebna jest młoda kreatywna osoba. P.s Greg jakie Ty masz umocowanie, żeby składać zapytania sponsorskie?

  • Dobre pytanie!

   Składałem zapytania z prośbą o wstępną informację, czy jest w ogóle o co kruszyć kopię i jakie warunki muszą być spełnione, aby usiąść do stołu?

   Kolejny pomysł wymaga dużego zaangażowania burmistrza. Można ‚zachęcić’ miejscowych przedsiębiorców do składki na ZKS.

   Zastanawiam się, czy taka Biedronka lub Lidl spełniają ‚dokładnie’ wszystkie wymogi koncesji, funkcjonowania w Zambrowie?

   Ja ze swojej strony mogę zaangażować się w pomoc klubowi, o ile ktoś oczekuje takiego wsparcia. Niech klub napisze 2 słowa, w czym można pomóc?

   P.S. Kondziu….to co zrobiłeś nazywam po imieniu: ku.estwo ! Teraz ZKS ma większe problemy niż gdybyś się nie pojawił.

 9. A czy nam ta 2 liga jest aż tak potrzebna? Zastanówcie się. Dla mnie najważniejsze są dzieciaki żeby mogły sobie potrenować, młodzież . U nas nie ma uczelni wyższych. Większość tych młodych ludzi i tak opuści Zambrów. Ważne jest by miały możliwość spotkania się na treningach, meczach z rówieśnikami. Postawy na szkolenie dzieci i młodzieży. Kuczalek i Jastrzębski to Zambrowiacy. Dają z siebie na meczu ile potrafią. Reszta to zaciąg za kasę której my nie mamy. Po nam teraz ten cały smród. Dziękuję Panie Zambrowiaku Konradze za kpine z Mojego Miasta.

 10. I jeszcze jedno słowo komentarza. Staram się unikać negatywnych komentarzy nt. władz stowarzyszenia. Proszę się na mnie nie obrażać. Niestety cała ta historia świadczy o braku kompetencji, wiedzy, umiejętności władz do profesjonalnego zarządzania klubem.

  Spółka z nikąd, inwestor nieznany i masa obietnic bez jakiegokolwiek pokrycia!
  To wszystko urągało zdrowej logice.
  Przyznam, że wbrew zdrowemu rozsądkowi miałem nadzieję, że się mylę.

 11. ten klub organizacyjnie jest na poziomie A klasy i nic sie tu nie zmieni jak osoby z dawnego stowarzyszenia dalej beda pociagaly za sznurki o nazwie Olimpia Zambrow i czekaly tylko na pieniadze z miasta.tu trzeba kogos ogarnietego co bedzie szukal wsparcia dla klubu nie tylko w Zambrowie ale i w wojewodztwie albo w calej Polsce. .panie burmistrzu ci co dzialaja w tym klubie od lat i sa winni tego co obecnie jest powinni byc odsunieci jak najdalej od Olimpii.

 12. A burmistrz mówił że nie podoba mu sie to całe towarzystwo nie wiadomo skąd ale miałem takie wrażenia ze stowarzyszeniem chciało z siebie zrzucić odpowiedzialność bo nie dawali rade

 13. Powiem tak, nie zwalajcie winy na członków ZKS-u ,bo na walnym zebraniu sam P. BURMISTRZ powiedział że miata Zambrów nie stać na utrzymanie Olimpii w 2 lidze, następna sprawa to przed 1 rundą Pucharu Polski to nawet zawodników nie było do gry oraz kasy na wyjazd, następnie wszyscy członkowie ZKS-u uwierzyli u obietnice P. GOŁASZEWSKIEJ był spisywany protokół oraz podpisana umowa między nową spółka a miastem, i tu trzeba żeby miasto Zambrów wyciągnęło do odpowiedzialności spółkę P. Gołaszewskiej. poza tym ja jako członek i koledzy na walnym zebraniu myśleliśmy że to będzie inaczej po wypowiedziach i obietnicach P. Gołaszewskiej !!! bo żeby przy głosowaniu było negatywny wynik to Olimpia Zambrów na dzień dzisiejszy by grała w 4 lidze,( członkowie chcieli nie dopuścić do 4 ligi i dlatego tak głosowali ) WIELKI szacun dla GREGA za zaangażowanie, moja skromna osoba też może wspomóc jak tylko może.

 14. A-propo. do wypowiedzi do władz ZKS-u , moim skromnym zdaniem to Burmistrz Miasta Zambrów powinien ogłosic nowy nabór do władz Olimpii Zambrów ( potrzebne są osoby z odpowiednim doświadczenieniem,zaangażowaniem, uczciwych, błyskotliwych, energicznych, kreatywnych osób mających dobro reprezentowania klubu ZKS Olimpiia Zambrów oraz i rozwój klubu ) nie chodzi tu oto że kolega polecił ( jak to ostatnio było ) itd.itd. lub świta Zamrowska, potrzebmy jest nowy powiew który da przyszłość bardzo dobre plany i rozwój ZKS-u,

 15. Podstawowe pytanie, czy burmistrz i rada miasta zechcą dalej wspierać Olimpię w takim samym zakresie (pieniądze też), jak czynili to do tej pory. Jeśli tak, to punkt wyjścia nie byłby zły. Jeśli nie to niestety B klasa nieunikniona. A może firmę p.Rupińskich (toż Zambrów to prawie dzielnica Szumowa) udałoby się przekonać do wsparcia klubu na miarę 2ligi. Szczebel centralny a więc reklama firmy w całej Polsce gwarantowana, resztę bonusów powinien zapewnić zarząd jakikolwiek by nie był.

 16. O czym Wy piszecie , ilu z Was by chciało za damski ….uj całymi dniami być w ZKS i próbować ratować sytuacje . Zdajcie sobie w końcu sprawę że to Burmistrz jest głównym inicjatorem owej spółki ,
  Prezes wielokrotnie ostrzegał władze Zambrowa że z tej sprawy będą jedynie tylko problemy.
  Z drugiej strony w końcu ZKS by wydał jakieś oświadczenie?. Wszyscy nabrali wody w usta?
  Zibi zgłoś się do ZKS a zapewne prezes od razu przekaże tobie stery abyś mógł się wykazać.
  Powodzenia dla próbujących ratować dramatyczną sytuację w ZKS.

 17. ZIBI – 12 lipca 2016, 7:51:43 – 093105178085.dynamic-ww-01.vectranet.pl
  I bardzo dobrze że tak się stało idzie nowa jakość i pełen profesjonalizm,,życzę powodzenia Pani Prezes.
  Pamiętasz Zibi?
  Masz swój pełen profesjonalizm .
  Zawodnicy i inne osoby oszukane.
  Nie wiem na ile to prawda ,ale nawet za pierwsze badania wydolnościowe robione pod publiczkę nie zapłacili do tej pory jak zresztą za wiele innych rzeczy.

 18. Moim zdaniem spółka posłużyła komuś do wyprania brudnych pieniędzy i tyle w temacie. Ktoś z organów ścigania powinien przyjrzeć sie tej sprawie i do tego zachęcam dzisiejsze stowarzyszenie jak i pana burmistrza.

 19. Wierny kibic- ZIBI – 12 lipca 2016, 7:51:43 – 093105178085.dynamic-ww-01.vectranet.pl
  I bardzo dobrze że tak się stało idzie nowa jakość i pełen profesjonalizm,,życzę powodzenia Pani Prezes.
  Pamiętasz Zibi? Oczywiście, ,ze pamietam te moje słowa ale juz Tobie tłumaczę jak to było, na walnym spotkaniu w czasie przerwy( na zewnątrz budynku ZKS-u) podchodzi nowy zawodnik po treningu do P.Gołaszewskiej i mówi, co ma dalej robić ??? czy ma zostać w klubie czy z niego rezygnują???? więc niewiele myśląc była prezes chwyciła za tel. kom. i zapewniła temu piłkarzowi zakwaterowanie i wyżywienie, tym sie zasugerowałem że zostają błyskawiczne podjęte decyzje na początku pozytywne,ale teraz widzę że wyszło szydło z worka,jak wcześniej pisałem ta cała spółka powinna ponieść konsekwencję, nie wiem na jakich zasadach i warunkach była sporządzona umowa między Miastem a P.Gołaszewską i jej spółką, ale to co zrobiła to czysty szwingiel.

 20. I jestem za żeby dobrzy prawnicy z ramienia Miasta Zambrów przeanalizowali podpisaną umowę przez P.Gołaszewską a Miastem Zambrów oraz przeczytali sporządzony protokół ( członkowie klubu mogą poświadczyć wrazie czego ) z walnego zebrania i podjeli stosowne kroki.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *