Zostaliśmy partnerem Jagiellonii Białystok

Olimpia Zambrów będzie partnerem Akademii Piłkarskiej Jagiellonii Białystok. Stosowną umowę podpisał w stolicy naszego województwa prezes zambrowskiego klubu Cezary Kulesza.

Oczekiwania włodarzy naszego klubu są bardzo klarowne.

– „My oraz Jagiellonia należymy do wąskiego grona podlaskich klubów występujących na centralnym poziomie rozgrywek w Polsce. Oczywiście chcemy się uczyć od naszego nowego partnera w kontekście szkolenia młodzieży oraz na niwie organizacyjnej. Jaga wyrobiła sobie uznaną markę na arenie ogólnopolskiej i ma bogate doświadczenia wynikające z wieloletniej gry w Ekstraklasie. Stając się klubem partnerskim liczymy na wsparcie merytoryczne dla naszych przedstawicieli. Wierzę, że przy pomocy Jagiellonii możemy rozwinąć się jeszcze bardziej.” – mówi prezes Olimpii Cezary Kulesza.

umowa

Jagiellonia i Olimpia współpracują ze sobą od dawna.

– „Nasza wzajemne relacje oceniam bardzo dobrze. Do tej pory nasza nieformalna współpraca na niwie sportowej układała się bardzo pomyślnie. W naszym zespole występują lub występowali zawodnicy wypożyczeni z Jagi, którzy zbierali cenne doświadczenia w piłce seniorskiej. Mam nadzieję, że podpisana dzisiaj umowa jeszcze bardziej rozszerzy naszą współpracę.” – podkreśla Kulesza.

Swojego zadowolenia nie kryje również Sławomir Kopczewski, dyrektor jagiellońskiej Akademii.

– „Zawierając tę umowę z czołowym podlaskim klubem cieszymy się, że konsolidujemy siły w celu wspólnego rozwoju. Zależy nam, aby Olimpia stale się rozwijała. My ze swojej strony zapewniamy wsparcie merytoryczne klubowi z Zambrowa. Silne piłkarskie Podlasie jest naszym wspólnym interesem.” – podkreślał Kopczewski.

Olimpia Zambrów jest kolejnym klubem partnerskim Jagiellonii. Wcześniej podobne umowy Jagiellonią zawarli przedstawiciele BKS-u Lublin, Falconu Sokółka, Warmii Grajewo i Akademii Piłkarskiej Ostróda.

Źródło: www.jagiellonia.pl

3 komentarze na temat artykułu “Zostaliśmy partnerem Jagiellonii Białystok

  1. Plan sparingowy ustalony jako jeden z pierwszych wśród drugoligowców, teraz podpisanie umowy…
    Widać aktywność naszego Zarządu! Brawo!! Szkoda tylko, że Bach wrócił do Arki.

  2. No jakiś prestiż to może jest aby to tylko pomogło naszemu klubowi
    Ale już po tych wydarzeniach ucichną pretensje że zarząd nic nie robi
    Mam nadzieję że ta współpraca bedzie między innymi polegała na tym że jaga bedzie nam wypożyczać dobrych zawodników którzy nie zamieścili się w ich pierwszym składzie a są za dobrzy na drugi skład grający w trzeciej lidze

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *