Zwycięstwo Olimpii w drugim sparingu

Drugie sparingowe zwycięstwo zanotowała drużyna Olimpii Zambrów. Tym razem biało-niebiescy minimalnie pokonali drużynę Znicza Biała Piska.

Olimpia Zambrów rozegrała dziś drugi mecz okresu przygotowawczego do rundy wiosennej. Biało-niebiescy przed własną publicznością podejmowali siódmy zespół III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej Znicz Biała Piska.

IMG_8144

W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka. W 37. minucie Dominik Lemanek strzałem z ok. 14 metrów pokonał bramkarza Znicza. Wynik na 2:0 w 50. minucie podwyższył Arkadiusz Mroczkowski. Goście bramkę kontaktową zdobyli w 82. minucie. Jej autorem był Konrad Radzikowski.

Warto dodać, że w składzie Olimpii ponownie znaleźli się zawodnicy testowani. Byli to pomocnicy: Robert Tunkiewicz z Siarki Tarnobrzeg oraz Patryk Stypułkowski z Pogoni Łapy.

IMG_8120

Skład Olimpii Zambrów:
I połowa: Czapliński – Dzienis, Piłatowski, Porębski, Dziemidowicz – Buzun, Kuczałek, Tunkiewicz (testowany, Siarka Tarnobrzeg), Mroczkowski – Lemanek, Grzybowski
II połowa: Koncki – Dzienis, Gogol, Porębski, Dziemidowicz – Stypułkowski (testowany, Pogoń Łapy), Kuczałek, Tunkiewicz (testowany, Siarka Tarnobrzeg), Jastrzębski M. – Lemanek, Grzybowski

Przypomnijmy, że w pierwszym sparingu Olimpia Zambrów pokonałą na własnym obiekcie pierwszoligowe Wigry Suwałki 1:0. Wówczas jedyną bramkę zdobył Wojciech Dziemidowicz.

Trzeci sparing podopieczni Piotra Zajączkowskiego rozegrają w środę, 27 stycznia w Zambrowie. Rywalem biało-niebieskich będzie trzecioligowy Pelikan Niechanowo. Początek meczu z czwartym zespołem III ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej zaplanowano na godzinę 11:00.

7 komentarze na temat artykułu “Zwycięstwo Olimpii w drugim sparingu

1. Widać klub jeszcze nie dostał zimowych zestawów od nowej firmy. Grają w starych, mi to jakoś nie przeszkadza. Cieszy kolejna wygrana, znak że jest atmosfera w drużynie. Czy Ełk pokaże klasę, i ponownie wygra sparing w Zambrowie?

2. Mecz średni w wykonaniu Olimpii, nie było widać zbytnio różnicy klas.
    Dokładnie następny mecz sparingowy Olimpia zagra w Łomży (środa) z Pelikanem Niechanowo o godz 11, także info do zaktualizowania :)