Zwycięstwo z Koroną Ostrołęka (foto)

Pierwsze sparingowe zwycięstwo w tym roku zanotowali piłkarze Olimpii, którzy pokonali dziś na boisku bocznym Koronę Ostrołęka 5:3.

Dziś Olimpia Zambrów rozegrała kolejny mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej III ligi. Tym razem przeciwnikiem była występująca w IV lidze drużyna Korony Ostrołęka. Mecz został rozegrany na boisku bocznym ze sztuczną nawierzchnią w Zambrowie.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Olimpii 5:3. Hattrickiem popisał się w tym meczu najskuteczniejszy jesienią zawodnik zambrowskiego klubu Kamil Jackiewicz. Dwie bramki dla Olimpii dołożył jeszcze wychowanek biało-niebieskich Mateusz Jastrzębski. W składzie Olimpii wystąpiło dziś czterech zawodników testowanych, w tym dwóch bramkarzy.

Olimpia Zambrów – Korona Ostrołęka 5:3
Bramki dla Olimpii: Kamil Jackiewicz x3, Mateusz Jastrzębski x2

Olimpia rozpoczęła mecz w składzie: zawodnik testowany (bramkarz), Michał Domański, Łukasz Piłatowski, Emil Łupiński, Mateusz Szymorek, Michał Hryszko, Patryk Malinowski, zawodnik testowany, Mateusz Prolejko, zawodnik testowany, Kamil Jackiewicz
Na zmiany wchodzili: zawodnik testowany (bramkarz), Maciej Dębek, Łukasz Grzybowski, Mateusz Jastrzębski

Dla Olimpii mecz z ekipą z Ostrołęki był drugą w tym roku grą kontrolną. Przypomnijmy, że w pierwszym sparingu podopieczni Wiesława Jancewicza przegrali na własnym obiekcie z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn 3:1. Wówczas dla Olimpii honorową bramkę zdobył Kamil Jackiewicz. Z kolei dla graczy Korony dzisiejszy mecz był pierwszym sparingiem w ramach cyklu przygotowawczego do rundy wiosennej.

Następny sparing biało-niebiescy rozegrają za tydzień, 27 stycznia w Zambrowie. Rywalem zambrowian będzie trzecioligowy Tur Bielsk Podlaski.

Fot. www.zambrow.org

4 komentarze na temat artykułu “Zwycięstwo z Koroną Ostrołęka (foto)

  1. W klubie ma się pojawić duży sponsor czy już wiadomo że działa w klubie i wprowadza swoje porządki czy wchodzi dopiero od nowego sezonu jeśli ma ktoś informacje na ten temat to niech się podzieli

    • Jaki sponsor człowieku? Do drużyny która remisuje z Turem, bez obrazy, jedną z najgorszych drużyn? Jeśli to prawda to się ciesze, ale mimo wszystko III liga to środek tabeli max, ten zarząd śmieszny co jest teraz nawet z kilkoma sponsorami jak by dali po kilka milionów to by nie umiał do II ligii wejść. Przykre

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *