31 komentarze na temat artykułu “Życzenia świąteczne i noworoczne

 1. ŻYCZĘ KIBICOM, SYMPATYKOM I PIŁKARZOM OLIMPII ZAMBRÓW ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. DOBREGO WYPOCZYNKU I DOBRYCH HUMORÓW!!!

 2. WSZSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA TE ŚWIĘTA ŻYCZĘ ZAWODNIKOM, TRENROWI I KIBICOM :] A w nowym roku przede wszystkim awansu i lepszej frekwencji na meczach!

  • Shadow nie ma ludzi nie zastąpionych,takie jest życie piłkarza. Niech sie dalej rozwija,tak smo życzę mu jak najlepiej.POWODZENIA KAMIL OLIMPIA DZIĘKUJEMY PAMIĘTAMY !!!

 3. Niedlugo po nowym roku zapewne rozpoczna sie treningi na ktorych mam nadzieje pojawia sie nowi zawodnicy a potem sparingi i zobaczymy jak to bedzie miejmy nadzieje ze caly czas do przodu i tylko zwycieztwa. ZKS!

 4. Kamil w Wigrach, z tej wiadomości cieszy się cały Elbląg chyba najbardziej. Trzeba przyznać, że Zapolnik grając w Olimpii pozostał na II-go ligowym poziomie pomimo spadku Olimpii do III-ciej. Pierwsza liga to będzie wyzwanie. Jednak Wigry dołują, są o 1 punkt nad przepaścią. W takim położeniu, atmosfera nie jest sprzymierzeńcem zawodników ani zespołu. Kamil może mieć mało szans na występ, a oceniany będzie podwójnie surowo. Nerwówka i presja…. ale pierwsze mecze, jeśli wygrane, mogą troszeczke poprawić humory i zwiększyć margines błędu. Pozostaje jedynie podziękować Kamilowi za wkład pracy w Olimpii Zambrów i życzyć wielu sukcesów w Wigrach. Na pewno zasługiwał na lepszą drużyne i szanse wykazania się.

 5. czuję, że już nie przeczytamy wywiadu z Kamilem odnośnie występów w Olimpii Zambrów. Chyba, że ktoś pofatygował by się do Suwałk. Zresztą, chłopak ma już inne problemy na głowie. Ja mu życzę SUKCESÓW, SUKCESÓW, SUKCESÓW……

 6. Wyszedłem na miasto chciałem skroić dzieciakowi barwy jadzi, chodzę, chodzę a tu nikogo ani widu, ani słychu. Wracając do domu zdębiałem idzie małolat w szalu LECHA……………………

 7. Dzięki Shadow za wrzutke. Widzimy, że klub podchodzi poważnie do sprawy awansu, choć to perspektywa jeszcze dość odległa i skomplikowana.(Są cztery drużyny w grze o awans) Jednak wypuszczenie już teraz Kamila do Wigier komplikuje widoki na tak dobrą skuteczność jak jesienią. Chyba że Poduch lub Twardowski z sukcesem podejmą dzieło Kamila. Wtedy druga liga może być na wyciągnięcie ręki. Pozdrawiam, życzę Szczęśliwego Nowego Roku dla zespołu Olimpii Zambrów i dla kibiców.

 8. Możemy tylko być dumni z tak utalentowanego ex reprezętanta Olimpii! Ale trzeba też patrzeć w przyszłość,i w miare możliwości ściągnąć do Zambrowa podobnych pod tym względem co Kamil.Oprócz wspomnianego przez kogoś gracza z Polonii W.(chyba nie potwierdzone info)klub ma już przymiarki do następnych zawodników ?

 9. Mieć mysle ze ma, to bardziej trener dobiera sobie w miare mozliwosci zawodnikow a klub daje mu w tej sprawie zielone swiatlo, musimy cierpliwie czekac az zawodnicy rozpoczna treningi wtedy bedzie wiadomo wiecej no i z niecierpliwoscia czekamy na 1 sparing;]

 10. 1. Tak, jak już wspominałem wielokrotnie, ani J ani L za bardzo nie kojarzą naszych kibiców, więc napinanie się jest bezsensowne. Szacunek u innych można zdobyć przede wszystkim kibicując swojej drużynie np. podczas meczu z ŁKS-em :-)
  2. Kamilowi dziękuję za grę i życzę powodzenia. Grał już w 2 lidze i wie, jak ciężki to kawałek chleba.
  3. W Wigrach mała rewolucja, więc może dojść do derbów w 2 lidze.
  4. Brak jakiejkolwiek komunikacji ze strony klubu jest trochę zniechęcający, biorąc pod uwagę aktywność kibiców na forum. W mojej ocenie to klub powinien występować w roli animatora zainteresowania zespołem, a nie kibice.
  5. Pierwsze transfery pokażą gdzie jesteśmy i na ile poważnie traktujemy awans do 2 ligi.
  Panowie dzięki za ciekawe materiały, które wyszukaliście.
  ZKS RULEZ!!!

 11. Przy okazji po przeprowadzenia wywiadu z trenerem w 2 lidze miałem nadzieję, że stanie się to regułą dla klubu. Mam tylko nadzieję, że pasywność na forum nie będzie papierkiem lakmusowym dla całego projektu 2 ligi w Zambrowie.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *