Życzenia Wielkanocne

Niech te Święta Wielkanocne będą pełne nadziei i wiary,
Niech Chrystus Zmartwychwstały przyniesie
wiosenne kwiaty radości, miłości, spokoju i szczęścia.
Ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego,
rodzinnego ciepła, radosnych spotkań przy wielkanocnym stole
oraz smacznego święconego jajka
dla wszystkich obecnych i przyszłych sponsorów, piłkarzy, trenerów, pracowników
oraz kibiców i sympatyków Zambrowskiego Klubu Sportowego

życzy Prezes ZKS Olimpia Cezary Kulesza wraz z Zarządem

10 komentarze na temat artykułu “Życzenia Wielkanocne

  1. Odkąd Olimpia Zambrów gra w II lidze ogólnopolskiej i godnie reprezentuje nasz region i miasto to jestem dumny, ze urodziłem się i mieszkam w Zambrowie. Dziękuję Panu burmistrzowi, że od kilkunastu lat wspiera Nasz klub Olimpia. Zdrowych i Wesołych Świąt wszystkim :-)

  2. Zdrowych, spokojnych, wesołych świąt dla wszystkich kibiców zambrowskiej Olimpii ! ! ! Już od dawna obserwuję świetną pracę i jej efekty Waszych działaczy, szkoleniowców oraz zaangażowanie fanów piłki nożnej w Waszym mieście, których efektem są rozgrywki na szczeblu II ligi którymi możecie się emocjonować ! Myślę że spora część innych miejscowości, mam tu na myśli klikakrotnie od Waszej większej, między innymi moja, może brać z Was przykład. Do życzeń świątecznych chciałbym dołączyć życzenia utrzymania w bieżącym sezonie obecnej klasy rozgrywkowej w co mocno wierzę ! ! !

  3. Zdrowych Świąt Wielkiej Nocy Zmartwychwstania Pańskiego. Olimpii Zambrów utrzymania. Olimpii Elbląg szybkiego awansu do 2-giej ligi. Kibicom, świetnej zabawy i zadowolenia z życia!!!!

  4. Wczoraj zginęło 4 piłkarzy Wólczanki Wólka Pełkińska. Jechali na mecz z Avią Świdnik. Masakra na święta dla rodzin. Wyrazy współczucia! Jechali busem.

  5. Dzięki Polo za optymistyczne prognozy, żywię głęboką nadzieję że się sprawdzą i w przyszłym sezonie dojdzie do bezpośredniej konfrontacji naszych ulubionych zespołów, ale na szczeblu na którym obecnie występuje Wasz klub ! ! ! Być może spotkamy się osobiście podczas tej konfrontacji, czego bym Wam i sobie życzył ! ! ! To co powyżej wspomina kolega, to wielka tragedia dla wszystkich kibiców tej pięknej dyscypliny sportu. Dziś modliłem się za spokój ich duszy. Oby nigdy do takich tragedii już nigdy nie musiało dochodzić !

  6. Niestety zmarł piąty piłkarz Wólczanki. Niech spoczywają w spokoju. Rodzinom i najbliższym wyrazy współczucia w tych najcięższych chwilach.

  7. Pan Prezes zaimponował mi swoimi życzeniami Wielkanocnymi. Nie napisał nic w stylu „niech królik przyniesie wam na wiosnę malowane jajka”, ale „Chrystus Zmartwychwstały”… jak człowiek obraca się w zlaicyzowanym środowisku, ma to niesamowity wydźwięk. Wzajemnie – wszystkiego dobrego! Ps. Nie mieszkam w Zambrowie od 16 lat, śledzę jedynie online co dzieje się w klubie. Dużo satysfakcji dała mi jesienna wygrana ze Zniczem w Pruszkowie, bo to teraz mój powiat. Niestety nie byłem na meczu osobiście, ale fajnie było pochwalić się Pruszkowianom, że pochodzę z Zambrowa. Co prawda zrewanżowali się na wyjeździe, ale nic to, Olimpia powodzenia!

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *